Szafy przesuwne z lustrem

Szafy przesuwne na wymiar
Szafy przesuwne na wymiar
25 lutego, 2018
Szafy przesuwne
19 lutego, 2018

SZAFY PRZESUWNE Z LUSTREM

Szafy przesuwne to jedne z najpopularniejszych szaf na wymiar. Można je znaleźć już praktycznie w każdym mieszkaniu. Szafy przesuwne wyparły szafy otwierane w klasyczny sposób m.in. dlatego, że nie potrzebują miejsca dla otwieranych skrzydeł, co ma szczególne znaczenie w wąskich lub małych wnętrzach. Są bardziej uniwersalne i praktyczne niż klasyczne szafy. Pozwalają w maksymalny sposób wykorzystać każdą wolną przestrzeń, jednocześnie mieszcząc jeszcze więcej rzeczy w uporządkowany i wygodny dla użytkownika sposób.

Wnętrze szaf przesuwnych z lustrem

Szafy przesuwne na wymiar stanowią doskonałe miejsce do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy od ubrań, poprzez buty, sprzęty gospodarstwa domowego czy nawet sprytnie ukryty sprzęt RTV. Do szaf przesuwnych możemy schować wszystko na co mamy ochotę, wszystko co nie chcemy by było na widoku. Wnętrze szafy zależy więc od tego co chcemy w niej przechowywać. Warto zastanowić się nad tym już na etapie projektowania by jak najbardziej efektywnie zagospodarować jej środek. Do wyboru mamy szereg opcji m.in. półki, szuflady, wieszaki, kosze, przegródki na biżuterię, krawaty czy specjalne miejsce na odkurzacz czy deskę do prasowania. Od nas zależy jak ustalimy układ elementów we wnętrzu, ich szerokość, wysokość, ilość drążków na wieszaki, a także odległość pomiędzy nimi. Część z nas woli przechowywać ubrania na półkach, część jedynie na wieszakach. Rozkład elementów w szafie powinien być taki, by w jak największym stopniu spełniać nasze indywidualne potrzeby. Dobrym rozwiązaniem jest także podział wnętrza szafy na strefy dla poszczególnych użytkowników. Ułatwia to codzienne użytkowanie szafy, a także utrzymanie w niej porządku.

Wygląd zewnętrzny szaf przesuwnych z lustrem

Na szczególną uwagę zasługuje specjalny rodzaj szaf, czyli szafy przesuwne z lustrem czy jasnym lacobelem (często w połączeniu z płytą). Stanowią one największy odsetek szaf przesuwnych jakie wykonujemy. Takie szafy szczególnie sprawdzają się w małych i wąskich pomieszczeniach. Nie tylko optycznie powiększają przestrzeń, ale także rozświetlają wnętrze. Duża popularność szaf przesuwnych z lustrem czy jasnym lacobelem wynika także z faktu iż szafy z jasnymi kolorami łatwiej jest wkomponować w otoczenie, a także dopasować do pozostałych mebli. Co więcej szafy przesuwne z lustrem łączą ze sobą 2 funkcję: szafy i lustra. Szczególnie często szafy przesuwne z lustrem są wykonywane w sypialniach czy przedpokojach. Jednak także w salonie znajdą swoje miejsce, stanowiąc niebanalną ozdobę wnętrza. W przypadku braku miejsca na garderobę szafy przesuwne na wymiar zajmując całą ścianę (od ściany do ściany, od podłogi do sufitu) doskonale pełnią i tę funkcję. Są uniwersalne, doskonale pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym, ale także klasycznym, glamour czy art. Deco. Może to właśnie takiej szafy szukasz?
WYSOKA JAKOŚĆ

Wykonujemy nasze meble tylko z materiałów najlepszej jakości. Dajemy Ci na nie aż 10 lat gwarancji!

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ