Szafy na wymiar
21 marca, 2018
Garderoby na wymiar
18 marca, 2018

MEBLE NA WYMIAR

Meble na wymiar to rozwiązanie wprost stworzone do pomieszczeń o nietypowych wymiarach, ale nie tylko. Obecnie coraz częściej są wykorzystywane w małych mieszkaniach, by w pełni wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Są też doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących mieszkać inaczej jak wszyscy.

Meble na wymiar, czyli doskonałe dostosowanie do potrzeb i przestrzeni

Przed wyborem mebli do domu staje każdy z nas. Chcemy, aby wybrana konfiguracja oraz styl doskonale pasowały do naszego gustu, a jednocześnie, aby były funkcjonalne. Aby osiągnąć perfekcyjny efekt, najlepszym wyborem są meble na wymiar.

MEBLE NA WYMIAR

Meble na wymiar nadadzą uroku każdemu wnętrzu dzięki możliwości ich indywidualnego dopasowania i to zarówno pod względem wymiaru, jak i koloru, wzoru czy kształtu. Dlatego właśnie stanowią rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę, czy to urządzając duże pokoje w domu jednorodzinnym czy małe mieszkanie w bloku.

Meble na wymiar - wybierz i stwórz doskonałe dopasowanie

Decydując się na meble na wymiar, mamy bardzo szeroki wybór oraz możliwość dowolnego modyfikowania układu. Takie rozwiązanie jest znacznie bardziej praktyczne od mebli gotowych. Są one dostosowywane do konkretnego pomieszczenia, a to daje najlepszy efekt nie tylko wizualny, ale również praktyczny. Mamy możliwość świetnego wykorzystania przestrzeni. Meble na wymiar pozwalają na zaoszczędzenie miejsca oraz zapewnienie sobie odpowiedniej ilości przestrzeni do przechowywania. Możemy wykorzystać układ pomieszczeń - zabudować wnęki oraz stworzyć meble sięgające sufitu.
Szczególną zaletą tego rozwiązania jest samodzielne tworzenie układu mebli. Wybierając spośród propozycji i materiałów, możemy zaprojektować wymarzone meble, które zadowolą nas pod każdym względem. Grubość półek, styl, kolor - wszystko dostosowane do indywidualnego gustu oraz potrzeb.

Meble na wymiar, a kolor - czyli unikalny styl do Twojego wnętrza

Zdecydowaną przewagą mebli na wymiar jest możliwość dostosowania ich wyglądu. Meble gotowe są zwykle produkowane według aktualnego trendu, seriami - przez to meble tracą na oryginalności. Jeśli marzysz o pięknym i praktycznym umeblowaniu domu, czy biura, wybranie mebli na wymiar to świetna decyzja. Możliwe jest stworzenie ciekawej kompozycji, zarówno w jednym, jak i kilku odcieniach. Samodzielnie tworząc projekt do swojego wnętrza, możesz poczuć się jak projektant i wybrać dokładnie takie meble, o jakich marzysz.
Zaletą jest także możliwość dopasowania kilku mebli do posiadanego już wyposażenia. Meble gotowe często po kilku latach nie są już dostępne, dlatego jeśli potrzebujemy dodać regał, czy stolik, nie możemy znaleźć pasującego. Warto w takim przypadku stworzyć meble na wymiar, które świetnie skomponują się z aktualnym wyglądem pomieszczenia.

Meble na wymiar - czyli jakie?

dla tych którzy cenią sobie niepowtarzalny wygląd i indywidualne dopasowanie do ich pomieszczeń, dla tych co nie chcą mieszkać tak jak wszyscy czy dla tych co cenią sobie indywidualność i wyjątkowy styl. Tworzymy meble DLA CIEBIE

Wybierz meble na wymiar - piękne, wytrzymałe i oryginalne

Komponowanie mebli na wymiar daje możliwość wykreowania ciekawego wystroju wnętrza. Doświadczeni fachowcy pomogą w wyborze, a ostateczna decyzja należy do klienta. Wybierz swój układ, kolor, dostosuj meble do wymiarów pomieszczenia. Wreszcie Twoje meble będą perfekcyjnie dopasowane pod względem funkcjonalnym oraz wizualnym i to na lata!
WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze szafy wykonujemy tylko z materiałów najwyższej jakości. Z tego powodu dajemy Ci na nie aż 10 lat gwarancji!


 
ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ