Meble n wymiar
Meble na wymiar
19 marca, 2018
Meble do łazienki na wymiar
17 marca, 2018

GARDEROBY NA WYMIAR

Dlaczego warto zdecydować się na garderobę w domu? Garderoba znajdująca się przy sypialni ułatwi znalezienie ubrania i przyspieszy poranne wyjście do szkoły i pracy. Zaprojektowana według własnego (lub z pomocą projektanta) pomysłu garderoba to sprawdzony sposób na to, aby odzyskać wolną przestrzeń w każdej części mieszkania. W przestronnych wnętrzach domu można przeznaczyć na nią osobne pomieszczenie.

Z kolei w mieszkaniu, gdzie liczy się każdy metr, sprawdzi się wykonana z pomysłem szafa. Możemy przeznaczyć tu miejsce nie tylko na odzież, z której aktualnie korzystamy, ale też obuwie i odzież sezonową. Pomieści nie tylko ubrania takie jak płaszcze, kurtki czy spodnie, ale również drobniejsze akcesoria, które znajdą swoje stałe miejsce na wieszakach czy w koszach. Wyposażenie dodatkowe garderoby na wymiar znacznie zwiększy wygodę jej użytkowania i pozwoli w pełni wykorzystać całą jej powierzchnię. Idealna garderoba jest stworzona pod indywidualne zapotrzebowania i ma na celu ułatwienie nam utrzymania czystości i ładu w domu.

A tak wygląda garderoba przed jej zapełnieniem.

W sytuacji gdy chcemy wykorzystać każdą wolną przestrzeń, a jednocześnie nie możemy się zdecydować między szafa a garderobą, możemy to połączyć. Wszystko pod Twoje indywidualne zamówienie. Teraz każda rzecz będzie miała swoje miejsce.

WYSOKA JAKOŚĆ

Wykonujemy nasze meble tylko z materiałów najlepszej jakości. Dajemy Ci na nie aż 10 lat gwarancji!


 
ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ