Szafy na wymiar
Marzec 21, 2018
Garderoby na wymiar
Marzec 18, 2018

MEBLE NA WYMIAR

Meble na wymiar to rozwiązanie wprost stworzone do pomieszczeń o nietypowych wymiarach, ale nie tylko. Obecnie coraz częściej są wykorzystywane w małych mieszkaniach, by w pełni wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Są też doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących mieszkać inaczej jak wszyscy.

MEBLE NA WYMIAR

Meble na wymiar nadadzą uroku każdemu wnętrzu dzięki możliwości ich indywidualnego dopasowania i to zarówno pod względem wymiaru, jak i koloru, wzoru czy kształtu. Dlatego właśnie stanowią rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę, czy to urządzając duże pokoje w domu jednorodzinnym czy małe mieszkanie w bloku.

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze szafy wykonujemy tylko z materiałów najwyższej jakości. Z tego powodu dajemy Ci na nie aż 10 lat gwarancji!


 

Meble na wymiar - czyli jakie?

Meble pokojowe na wymiar

dla tych którzy cenią sobie niepowtarzalny wygląd i indywidualne dopasowanie do ich pomieszczeń, dla tych co nie chcą mieszkać tak jak wszyscy czy dla tych co cenią sobie indywidualność i wyjątkowy styl. Tworzymy meble DLA CIEBIE

Zabudowa poddasz i skosów

Zabudowa skosów, poddasz,czyli miejsc gdzie tradycyjne meble tracą na użytkowości sprawia, że jesteśmy w stanie wykorzystać każdą wolną przestrzeń. Zarówno na poddaszu, strychu czy pod schodami.

Biblioteki na wymiar

Biblioteka na wymiar świetnie pomieści Twoje ulubione książki. Zapełni każdą wolną przestrzeń, by była jeszcze bardziej funkcjonalna.

Zabudowa przedpokoi na wymiar

Przedpokoje często ciasne i nieustawne gdy tradycyjne meble zabierają zbyt dużo miejsca, a Państwo wciąż nie są wstanie zmieścić ubrań,butów, bardzo praktycznym rozwiązaniem są usługi naszej firmy. Gdyż dopasujemy je tak by wszystko miało swoje miejsce, a wciąż nie sprawiało wrażenia przytłaczającej ciasnoty.

WYSOKA JAKOŚĆ

Nasze szafy wykonujemy tylko z materiałów najwyższej jakości. Z tego powodu dajemy Ci na nie aż 10 lat gwarancji!


 
ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ